Někdo se dívá (116/116) » Články
Články

Článků na stránku:

Rekapitulace 116. - posledního dílu
Luisa přijíždí k chatě. Julián celou chatu zapálí, Piedad vybíhá i se Sofií a za chvíli vidí hořící osobu vycházet z chaty. Myslí si, že je to Rodrigo, který však pak vyjde s mrtvou Valerií v náručí. Julián má na uhel ohořelý obličej a konečně je mrtvý. I Eva může konečně zmizet … Uzdravená Matilde se loučí se zdravou Tatianou a odjiždí s Emiliem do Kalifornie. Piedad se s Rodrigem setkává u hrobu Valerie a prosí ho o odpuštění. Pedro a matka Lucy navštěvují Lucíu v blázinci a ukazují ji jejího syna. Luisa dostává policejní medaili za zásluhy, Camila vystuduje vysokou školu a Tatiana s Benjou se vrátí k sobě. Piedad přijme nabídku Rodriga přestěhovat se jako šťastná rodina do Severní Karolíny … :)
Uploader | 1.4.2013 13:06 | Zobrazeno 4197×

Rekapitulace 115. dílu
Policie nedokáže zastavit Rodriga, který ukradl Luise auto a jede zachránit Piedad. Valeria vejde do sklepa, kde Julián drží Piedad, chce ho zabít, pere se s ním, ale pak ji Julián chytí a přímo před očima Piedad několikrát probodne. Pedro s Lolou si odvedou chlapečka a Lucy zavřou na psychiatrii. Camila a Benja jsou zoufalí z vážného stavu Tatiany a modlí se v kostele, kde si Benja bral Tatianu. Emilio se poprvé setká se zdravou Matildou. Julián si před Piedad řízne do ruky. Pak vejde Rodrigo a Julián dá Piedad nůž pod krk. Rodrigo nachází mrtvou Valerii. Bitka mezi Juliánem a Rodrigem je kdo s koho, Julián probodne Rodrigovi stehno, Piedad se vysvobodí z pout a Rodrigo ji nařídí utéct. Julián Rodriga zmlátí do bezvědomí, poleje ho benzínem a chce ho zapálit !!
Uploader | 1.4.2013 13:03 | Zobrazeno 716×

Rekapitulace 114. dílu
Pedro zachrání svého syna a je hrdinou města. Tatiana potřebuje vzácnou krev, kterou má jen Camila. Ta neváhá a sestře zachrání život. Matilde se probere a potvrdí prefektovi, že Julián je Lovec. Valeria sleduje Juliána a informuje Rodriga, který je nervózní z únosu jeho žen a s Luisou pálí za nimi. Julián v autě uspí Piedad injekcí a odveze ji na již známou chatu. Valerii se vybije mobil a Juliána ztratí. Po chvíli ale uvidí jeho auto před chatou a jde do ní. Rodrigo s Luisou se obávají, aby neudělala hloupost. Vystrašená Piedad se probudí, bojí se o dceru a neví, jak má s Lovcem jednat. Julián se ji svěřuje se všemi vraždami a tím, jak se z něj zrodila zrůda, která při vraždách cítila velké uspokojení …
Uploader | 1.4.2013 13:01 | Zobrazeno 761×

Rekapitulace 113. dílu
Rodrigo se nechá Juliánem v nemocnici vyprovokovat a udeří ho. Lucy chce skočit z mrakodrapu i s Pedrovým synem. Pedro s Lolou jedou ihned na místo a snaží se Lucy zlanařit. Nakonec ji a syna Pedro zadrží. Matilde během operace vzpomíná na její zlomové okamžiky. Operace dopadla dobře, všichni se radují. Julián se rozloučí s Emiliem, ten to řekne jen Tatianě, která jede za Juliánem. Pak ji zapíchne nožem a uteče před přicházejícími lékaři, kteří Tatianě pomůžou. Poté ale na sále umírá. Rodrigo volá Piedad a přikazuje okamžitě opustit byt, Julián však právě vchází a chce odjet i s Piedad.
Uploader | 1.4.2013 13:00 | Zobrazeno 737×

Rekapitulace 112. dílu
Během milování s Juliánem je Piedad myšlenkami jinde, což ji opilý Julián vyčte. Piedad se zavře do koupelny, Juliánovi se zjeví Faviola a navádí ho, aby Piedad zabil. Benja poví Rodrigovi, že Julián spal s Tatianou. Rodrigo mu vyčítá, že tak mohl zabránit svatbě. Matildu velmi rozruší, když Tatiana s Emiliem mluví o fotce Favioly. Benja s Rodrigem dojdou k tomu, že Daniel Vidal, kterého milovala Daniela a Julián jsou jedna osoba. Okamžitě běží na policii to nahlásit a případ se otevírá. Camila se začíná bát o sestru, aby jí Julián neublížil. Tatiana však před všemi Juliána brání a Benja jí dá facku. Matilde se chystá na operaci, Julián se to dozví, jde do nemocnice, kde však je už i Luisa !
Uploader | 1.4.2013 13:00 | Zobrazeno 768×

Rekapitulace 111. dílu
Valeria přijde za Piedad a řekne jí, jak moc se Rodrigo bojí, že jí a Sofii Julián ublíží. Přesvědčuje ji opět o Juliánově vině. Benja zůstane na klinice a nejde na svatbu. Emilio ukáže Piedad rodokmen s fotkou Favioly v černých šatech a té se vrací slova Valerie, dokonce i po slavnostním obřadu. Začíná se obávat nejhoršího, ale pak odjíždí s Juliánem na svatební cestu. Matilda stiskne Rodrigovi ruku, když se jí zeptal, zda Julián je Lovec. Rodrigo běží na obřad, ale vidí už jen novomanžele odjíždět.
Uploader | 1.4.2013 12:59 | Zobrazeno 748×

Rekapitulace 110. dílu
Luisa přesvědčí prefekta k Matildině ochraně a dalšímu vyšetřování. Benja chce co nejdřív ukončit spolupráci s Juliánem za jeho sex s Tatianou. Camila ho přesvědčuje, aby o nevěře Juliána řekl Piedad nebo aspoň Rodrigovi. Julián seřve Tatianu, že o nich řekla Benjovi. Lucy vezme syna a uteče z nemocnice. Pedro se o její matky dozví, že Lucy je nemocná a může synovi ublížit. Ani po měsíci je však nenajdou. Pedro je zoufalý a Lola mu odpouští. Nastal den svatby …
Uploader | 1.4.2013 12:58 | Zobrazeno 731×

Rekapitulace 109. dílu
Lucy po porodu nechce vidět svého syna. Lola vyhodí Pedra od porodu, což ho velmi zasáhne a poté porodí holčičku. Rodrigo požaduje po Luise, aby zajistila Matildě policejní ochranu. Benjamin navrhne Tatianě partnerskou terapii. Camila podporuje Valerii v nouzi a pak jde s Benjou do restaurace, kde potkají Tatianu s Angelem. Tatiana řekne Benjovi, že spala s Juliánem a Benja jde Juliána zmlátit. Ten ho jen prosí, aby nic neřekl Piedad. Camila přesvědčuje sestru, aby se už netrápila a dala se opět dohromady s Benjou. Zatímco Rodrigo sleduje Piedad v parku, Valeria si vezme opět drogy.
Uploader | 1.4.2013 12:57 | Zobrazeno 722×

Rekapitulace 108. dílu
Tatiana před Lolou hájí Juliána tím, že jen on má dobré úmysly s Matildou. Mezitím, co Lucy rodí, Lole praskne voda a odjíždí do stejné porodnice. Pedro tak neví, kam dřív skočit. Tatianu rozlítí, když uvidí Pedra u rodící Lucy a poví to Lole. Lucy porodí Pedrovi zdravého kluka … Julián ukradne na klinice léky a chce s nimi odstranit Matildu. Když jí chce vpíchnout smrtící lék, ona začne křičet a tím se zachrání. Pak Julián poprosí dr. Gibsona, aby počkal s operací, než se ožení s Piedad … Rodrigo s Luisou odjíždějí do Dallasu za spoluvězněm Daniela a zjistí od něj, že vrahem Favioly byl Julián a také, že Danielovi sebral svobodu, peníze, ale i chatu v Chicagu. Ani to, co se dozví, však Luise nestačí na to, aby otevřela případ. Gibson volá Rodrigovi ohledně stavu Matildy a toho, že operace proběhne až po svatbě Juliána s Piedad.
Uploader | 1.4.2013 12:50 | Zobrazeno 729×

Rekapitulace 107. dílu
Julián řekne Piedad, že tedy souhlasí s operací Matildy. Benja radí Valerii, aby hlídala Rodriga, aby si nevzal drogy. To vní probudí touhu a vezme si drogy. Piedad vzpomíná na staré časy s Rodrigem, Pedro zase s Lolou. Faviola ve snech Juliána mu radí, aby zabil Matildu, než něco prozradí. Mezi Tatianou a Juliánem se probudí nezkrotná vášeň a vyspí se spolu. Ráno, když Tatiana nelichotivě mluví o Piedad, začne ji Julián škrtit. Benja se opije, Camila ho vezme k sobě do staronového bytu, kde se začnou líbat, ale po chvíli zabrzdí. Piedad volá Rodrigovi, ale vezme to Valeria, což Piedad zraní.
Uploader | 1.4.2013 12:48 | Zobrazeno 738×

Rekapitulace 106. dílu
Zatímco Piedad shání Juliána, on se vloupe k Rodrigovi do bytu a počká si na něho. Varuje ho, aby Matildu i Piedad nechal být. Rodrigo mu vpálí do tváře, že ho Faviola zneužívala, což Juliána vyprovokuje a Rodriga málem zabije. Julián se s tím svěří i Piedad, která ho před Rodrigem poté opět brání a vyhodí ho z bytu. Lucy si vysnívá, jak bude společně žít s Pedrem a děťátkem. Mezitím se Pedro snaží usmířit se s Lolou. Valeria se rozhodne Camile věnovat své oblečení a pak najdou nůž v Rodrigově bytě, což je velmi znervózní. Naštěstí se Rodrigo objeví a řekne jim, co udělal Julián …
Uploader | 1.4.2013 12:47 | Zobrazeno 746×

Rekapitulace 105. dílu
Juliánovi se opět vrátí vzpomínky na Faviolu a i nadále se mu zjevuje a mluví s ním. Rodrigo přivede za Matildou dr.Gibsona a přesvědčuje její rodiče k souhlasu s operací. Najednou přijde Lola a Piedad se Sofií. Rodrigo přesvědčuje Piedad, že Matildina operace je její jediná šance. Matilde pak Rodrigovi stiskne ruku. Tatiana odmítá Pedrovo nařčení z toho, že se nestará o děti. Luisa oznámí Rodrigovi, že má informace o spoluvězni Daniela a spolu tam chcou zajet. Julián se dozvídá o prvním pohybu Matilde a opět obviňuje Rodriga z útoku na jeho osobu.
Uploader | 1.4.2013 12:47 | Zobrazeno 693×

Rekapitulace 104. dílu
Piedad najde Valerii u Sofie a Rodrigo koupí dceři šperk. Luisiny pochybnosti o Lovci jsou stále větší a při otevření případu ji chytne prokurátor a seřve ji. Valeria vyjádří Rodrigovi svou plnou podporu při dopadení vraha. Rodrigo vlítne k Tatianě, která mu řekne opět všechno o Matildině telefonátu z oné noci. Pak jde za Luisou a opět jí podá další důkazy proti Juliánovi. Luisa pátrá dál. Julián zjistí od Emilia, že Rodrigo navštívil Matildu. Rodrigo předá Valerii klíče od bytu. Juliánovi se v ordinaci zjeví jeho matka Faviola s nožem v ruce !
Uploader | 1.4.2013 12:46 | Zobrazeno 694×

Rekapitulace 103. dílu
Piedad vyčte Rodrigovi jeho chování k Juliánovi a rozběsněný Rodrigo se jen stěží ovládá, aby Juliána nenapadnul. Julián dál očkuje Piedad proti Rodrigovi, který mezitím přijde za Luisou a přesvědčuje ji, že Lovec je stále na svobodě. Pak jde za Matildou a od Emilia se dozví, že žena v černých šatech je Juliánova matka. Ošetřující doktor Matildy Rodrigovi řekne, že Julián nesouhlasí s operací. Mezi Tatianou a Juliánem to začne jiskřit …
Uploader | 1.4.2013 12:45 | Zobrazeno 708×

Rekapitulace 102. dílu
Rodrigo nabídne Valerii, aby bydlela s ním. Piedad praskne vodu v parku a volá Juliánovi, protože její dcera už přichází na svět. Julián natáčí celý porod, Piedad porodí zdravou holčičku. Angel vpálí Benjovi do obličeje, že Tatiana si užívá i s jinými muži a zároveň jen mu dává vinu za situaci, ve které se Tatiana nachází. Benjamin ztropí Tatianě scénu. Camila přijde do Rodrigova bytu a tam se setká s Benjou, který přinese Rodrigovi zprávu o narození jeho dcery. Rodrigo se setká s dcerou a přesvědčuje Piedad, aby si dobře rozmyslela svatbu s Juliánem.
Uploader | 1.4.2013 12:44 | Zobrazeno 716×

« Začátek ‹ Předchozí
 2 
Další › Konec »
Načítání...
Stáhnout